Nové Vansy z kolekce OTW jsou skutečně fresh

Off the wall! Slovní formulka typická pro značku Vans dostala svou tvář v podobě kolekce OTW. Ta ovlivňuje značku módním směrem a jednotlivé kousky z kolekce OTW dodávají značce Vans nový, velmi zajímavý rozměr.

 Stylové a vhodné Vansy i do horšího počasí

Jak je u značky Vans dobrým zvykem, všichni fanoušci jsou zvědaví, jaké mají nové kolekce dopad na nejoblíbenější kousky značky - boty. Na ty má série Vans OTW obzvlášť pozitivní vliv. Vycházejí totiž v různých výškách od low přes medium až po high, a to v exotických i decentních barvách, které se velmi hodí na podzim a zimu. Posuďte sami.

 

Vans Bedford

 

Vans Alomar

Speciální Hyperstealth edice

Pro příklad představíme Hyperstealth x Vans OTW Camo edici, tedy kousky v odstínech maskáče, které vznikly ve spolupráci s firmou Hyperstealth. Z nich vybíráme 3 boty, a to nejvyšší kotníkové Vans Lynwood v hnědo-černé barevné kombinaci, "midy" Vans Bedford v černo-šedém provedení a nakonec opět v hnědých maskáčích Vans Ludlow v nízkém provedení.

 

Pokud si fanoušek Vans nebo tě zaujaly boty v článku, klikni na www.footshop.cz a dozvíš se o shopu, ve kterém najdeš nejnovější Vans a desítky dalších modelů. Do konce měsíce poštovné do ČR při objednávce nad 2 000 Kč zdarma! ;)