Pusha T jako další vystupující na Fresh Island Festivalu

 

 

New Yorker Fresh Island Festival, konající se na pláži Zrće, právě oznámil svého nejnovějšího headlinera.

Poté co oznámil Fresh Island Festival své první dva headlinery a to Method Man a Redman, přidávají další zářez na pomyslné pažbě této chorvatské pušky.

Pusha T jako jeden z předních představitelů new wave vlny, dostane exkluzivní možnost, představit evropskému publiku svoje skillz a vtáhnout ho mezi G.O.O.D rodinu asi nejvíce skloňovaného jména součastnosti a to Kaney Westa. Civilnim jménem Terrence Williams se zapisuje do světového Hip Hop už notnou dávku let. Jeho letos vydané album s názvem My Name is My Name, sklidilo velice pozitivní reakce od kolegů v těžké váze, včetně Kendrick Lamara , 2 Chainz , The Neptunes , Pharrell Williams , Rick Ross , Kanye West a dalších.
Neni od věci připomenout, že za Pusha T odvedl při podpisu nové smlouvy s G.O.O.D Music, velkou práci jeho dlouholetý kámoš Pharrell Williams a vyjednal mu podmínky, které jednoduše nešlo odmítnout.

Pusha T se připojí k již zveřejněnim jménům dvou bouřliváků Method Man a Redman a vzkazuje fanouškům, že se na sluncem zalitém chorvatském festivalu, mají rozhodně na co těšit, protože tyto tři jména jsou teprve warm-up toho, co bude následovat na konci března.

Kromě toho se Fresh Island spojil s Adria Dance Factory a oznamuje druhou dávku Adria Dance Camp - první mezinárodní taneční tábor , kde letos budou vyučovat kromě jiných Les Twins , b - boy Kid David , street dancer Tight Eyez , japonský tanečník Koharu KOKO Sugawara , Mike Song a mnoho dalších respektovaných jmen ze světové taneční scény.

web: www.fresh-island.cz
fb událost : https://www.facebook.com/freshislandczsk?ref=ts&fref=ts